جولای, 2017 بدون نظر دستگاه اس اچ ار, دستگاه لیزر اس اچ ار, مقالات

دستگاه اس اچ ار

از بین بردن موهای زائد با دستگاه اس اچ ار

( SHR ) مخفف Super Hair Removal تکنولوژی جدید در امر حذف موهای زائد

می باشد.دستگاه اس اچ ار از ادغام دو روش IPL و لیزر دایود اختراع شد

 که در منابع نوری آن همان لامپ زنون استفاده شده در IPL ها بکار رفته است

 با این تفاوت که نظیر لیزر دایود این توانایی را دارد که در هر ثانیه 10 شات شلیک کند.

_اساس کار SHR مبتنی بر سه اصل است:

  • انرژی کم
  • سرعت تکرار زیاد
  • توان متوسط بالا

در لیزر shr انرژی به بخشهای کوچک تر تقسیم می شود و با سرعت دفعات بیشتری وارد پوست می شود به همین دلیل سرعت انجام فرایند بالا رفته و درمان بدون درد و سوختگی انجام می شود.

مزایای چشمگیر روش SHR :

1- اثربخشی بسیار عالی:

عامل مهم در اثربخشی، جذب انرژی می باشد. هر چقدر میزان انرژی تخلیه شده بیشتر باشد،سهم بیشتری از آن جذب شده و اثر بخشی افزایش می یابد. اما به این نکته هم باید توجه داشت که تخلیه انرژی بالاتر، باعث افزایش انرژی بیشتر در سطح پوست نیز می شود که درد و احتمال عوارضی همچون سوختگی و التهاب را افزایش می دهد.

دغدغه اصلی تنظیم انرژی در دستگاه های لیزر این است که چه میزان انرژی را با توجه به رنگ پوست و مو در نظر بگیریم که احتمال بروز عوارض  احتمالی به حداقل رسیده و از طرف دیگر جواب دهی را تضمین کند.

(که متاسفانه اکثر افراد قادر به انتخاب مناسب این سطح انرژی نیستند و معمولا انرژی را آن قدر کم تنظیم می کنند که عملا اثربخشی محسوسی وجود ندارد و یا آن قدر زیاد تنظیم می کنند که باعث سوختگی های پوستی همراه با درد غیرقابل تحمل برای بیمار می شود.)

خوشبختانه در روش SHR این دغدغه وجود ندارد. چون همان طور که اشاره شد اساس کار SHR انرژی کم با تعداد دفعات تکرار بالا می باشد. لذا هر چقدر که میزان انرژی زیاد انتخاب شود، این انرژی به بسته های کوچکتر تقسیم می شود و در نتیجه درمان کاملا بدون درد و عوارض خواهد بود و از سوی دیگر جذب انرژی بالا خواهد بود و اثربخشی بسیار مطلوبی حاصل می شود. مثالی که در این زمینه می توان ذکر کرد، مثال پختن سیب زمینی است.

شما هنگامی که یک سیب زمینی را بر روی شعله مستقیم آتش قرار دهید، سطح خارجی آن خواهد سوخت، در حالی که مرکز سیب زمینی کاملا خام باقی می ماند.

حال اگر آن را درون یک ظرف آب جوش بیندازید خواهید دید که سیب زمینی گرما را بصورت تدریجی و غیرمستقیم از آب دریافت کرده و کاملا پخته خواهد شد بدون اینکه سطح خارجی آن دچار سوختگی شود. مثال فوق دقیقا بیانگر نحوه جذب انرژی در روش SHR می باشد.

2- درمان بدون درد:

همان طور که ذکر شد چون در این روش انرژی به بسته های ریزتر تقسیم می شود،بنابر این کل فرایند درمان کاملا بدون درد خواهد بود.

3- سرعت بالا:

روش SHR قادر است در هر ثانیه 10 بار شلیک می کند.

(برعکس IPL های نسل قدیم که در هر ثانیه یک شات شلیک می کنند.)

لذا فرایند درمان بصورت in motion خواهد بود. یعنی دیگر لازم نیست همانند:

دستگاه های نسل قدیم، هندپیس را روی یک نقطه قرار دهید، شات بزنید و دوباره برای شاتبعدی جای هندپیس را تغییر دهید. در این روش می توان هندپیس را بصورت پیوسته بر روی موضع مورد نظر حرکت داد و همزمان شات زد، که این خاصیت باعث افزایش بسیار چشمگیر سرعت انجام فرایند درمان می شود بطوری که با یک دستگاه SHR قادر خواهید بود موهای کل بدن را در عرض 30 دقیقه از بین ببرید.آنچه ذکر شد بخشی از ویژگی های یک دستگاه SHR می باشد،اما همیشه دستگاه های بی کیفیت هم وجود دارند که ممکن است باعث بدنامی یک روش شوند.

لذا جهت آشنایی با پارامترهای مهم در انتخاب دستگاه های SHR با کیفیت، با ما تماس بگیرید.

 دستگاه لیزر اس اچ ارshr,  ,دستگاه اس اچ ار ,خرید دستگاه اس اچ ار ,

فروش دستگاه اس اچ ار,  قیمت دستگاه اس اچ ار, دستگاه لیزر اس اچ ار ایلایت ,

دستگاه shr , دستگاه ipl shr , خرید دستگاه ipl shr , قیمت دستگاه ipl shr 

کلمات کلیدی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *