جولای, 2017 بدون نظر دستگاه diode laser, دستگاه اس اچ ار, دستگاه لیزر اس اچ ار, دستگاه لیزر دایود, مقالات

لیزر دایود_لیزر SHR

مقایسه لیزر دایود با اس اچ آر

تعداد جلسات لیزر دایود کم است یا زیاد؟

از نکات قابل توجه در انجام لیزر موهای زائد تعداد جلسات درمان است.در فلش لامپهای زنون نظیر آی.پی.ال ipl،اس اچ آر،ایلایت،برای نتیجه گیری موثر و مطلوب بین 6 تا 8 جلسه  لازم است تا فرد راضی باشد.حال این جلسات در لیزرها ممکن است تا 3 جلسه تقلیل یابد؛ این به دلیل نفوذ بیشتری است که در لیزرها وجود دارد .گاهی اوقات ممکن است در جلسه ی اول فلش لامپ ها نتیجه ای قابل مشاهده تر از لیزرها بدهند.

زیرا برای تخریب کردن فولیکول در فاز تلوژن نفوذی در حد فلش لامپهای زنون کافیست .اما وقتی کار به فازهای کاتاژن و آناژن می رسد دیگر نفوذ دایود لیزر است که خود نمایی می کند.گر چه نمی توان دقیق گفت که با 3 جلسه لیزر موهای زائد از بین می روند این موضوع در بیماران مختلف متفاوت است ولی به جرأت می توان گفت لیزرها نصف جلسات فلش لامپهای زنون کار می برند و از آن طرف ماندگاری تقریبا” 2 برابری دارند.

دستگاه Shr

در ادامه دستگاه لیزر دایود را با دستگاه اس.اچ.ار

(به دلیل سرعت بالا “10شات در ثانیه”) مورد مقایسه قرار می دهیم:

نکته اول:  اس اچ آر برگشت پذیری زودتری دارد اما اثر لیزر دایود دیرتر برمی گردد.

نکته دوم : اس اچ ار فلش لامپ زنون بوده و دایود لیزر است .

نکته سوم :اس اچ آر نفوذ کمتری دارد و دایود نفوذ بیشتر

نکته چهارم: اس اچ آر سطح مقطع بزرگتری دارد و دایود سطح مقطع کوچکتر

نکته پنجم : اس اچ آر درد کمتری دارد و دایود با وجود بی درد بودن از اس اچ آر درد محسوس تری دارد .

دستگاه Shr

دستگاه اس.اچ.آر در گروه فلش لامپهای زنون انقلاب محسوب می شود.و در سرعت و بدون درد بودن برای مشتری بسیار جذاب می باشد. هر چند در آینده توضیح خواهم داد که همچنان نفوذ و تاثیر دستگاه اس اچ آر محل بحث محافل علمی است.ولی لیزر دایود بدون تردید با شرایط رنگ پوست کشور ما بهترین لیزر در انتخاب از بین برنده های موی زائد است .


 نکات کلیدی در مورد دایود لیزر

در ادامه مطلب راجع به دایود لیزر نکات کلیدی را در ارتباط با لیزر دایود 808 نانومتر

بر اساس تجربه و مطالعه خدمتتان عرض می کنم .جذب ملانین بسیار بیشتر از IPL,ELIGHT,ND YAG و تا حدی کمتر از الکساندرایت و یاقوت ریسک پایین در تغییرات پیگمانته نسبت به الکساندرایتالکساندرایت برای 2 تیپ پوستی مناسب است حال آنکه دایود مناسب انواع تیپ پوستی سیستم خنک کنندگی ( AFT(Advanced Fluenced Technology بدون درد واقعی نسبت به سایر لیزرهابه دلیل نیمه هادی بودن دارای هزینه های تعمیر و نگه داری بسیار کمتر نسبت به سایر از بین برنده های موی زایدطول عمر لیزر سورس دایود بالاتر از لیزر الکس و لیزر های دیگر است. به عنوان مثال در بعضی از ابرتکنولوژی ها هم چون آلما لیزر طول عمری حتی بیش از 20/000/000 شات (بیست میلیون) دارد.


اس‌اچ‌آر

اس‌اچ‌آر مخفف Super Hair Removal است و تکنولوژی جدید درمان موهای زائد که در مقایسه با بقیه لیزرها سرعتو تاثیر بیشتری داشته به‌علاوه بدون درد است.در این دستگاه شات‌های لیزر به‌ طور پی‌ در پی و پشت‌ سر هم آزاد شده و اپراتور با تنظیم تعداد شات‌ ها در هر ثانیه به‌راحتی قسمت وسیعی از بدن را با سرعت بالا لیزر می‌کند.

اس‌ اچ‌ آر در واقع ای‌ پی‌ ال بوده که سیستم نوری است و برای رفع موهای زائد از طول موج حدود 620 استفاده می‌کنیم و به‌راحتی به عمق فولیکول مو رسیده و تاثیر خود را اعمال می‌کند و به‌دلیل جذب کمتر در ملانین پوست درد کمتری ایجاد می‌کند و مناسب برای پوست‌های تیره‌تر( تیپ‌۴ و ۵) است و احتمال سوختگی با آن بسیار کمتر از لیزرهای دیگر از قبیل الکساندرایت و آی‌ پی‌ ال است ونهایتا تاثیر درمانی بیشتری در مقایسه با سایر سیستم‌های مشابه دارد.


فاصله بین جلسات لیزر

تعداد جلسات برای درمان موهای زائد ۶تا ٨جلسه است.

باتوجه به رشد سریع‌تر موهای زائد صورت و عمیق بودن آنها فاصله بین جلسات ۴‌ هفته است،ولی در سایر نقاط بدن این فاصله بین ۶ تا ٨ هفته است. هر چند که در بسیاری از افراد بعد از اتمام این دوره موی زائد در ناحیه رشد  نخواهد کرد ولی به‌طور پراکنده ممکن است موهای نازک و روشن در آن موضع دیده شوند که این ممکن است به‌ دلیل مشکلات هورمونی مثل کم‌کاری تیروئید یا بالا بودن میزان هورمون‌ های مردانه آندروژنیک باشد که در این موارد علاوه بر درمان دارویی برای تثبیت اثر لیزر به فواصل ۶ تا ١٢ماه نیاز به تکرار لیزر وجود دارد.

 دستگاه لیزر اس اچ ارshr  ,دستگاه اس اچ ار ,خرید دستگاه اس اچ ار ,

فروش دستگاه اس اچ ار,  قیمت دستگاه اس اچ ار, دستگاه لیزر اس اچ ار ایلایت ,

دستگاه shr , دستگاه ipl shr  , قیمت دستگاه ipl shr ،

لیزر دایود_لیزر SHR

کلمات کلیدی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *